استفاده از بشکه فلزی تزیینی در ذخیره خوراک دام موجب گران شدن آن شد

از بشکه فلزی تزیینی می توان برای نگهداری ایمن چنگک ها، بیل ها، تبرهای برس، ماول های شکافنده، تبرها و موارد دیگر استفاده کرد.

شما می توانید ابزارهای زیادی را حتی در یک بشکه فلزی تزیینی 30 گالن قرار دهید. ما این کار را در انبار خود انجام می دهیم تا همه چیز را مرتب تر نگه داریم.

ممکن است برخی از شما مقاله من را در مورد نگهداری غذای حیوانات خانگی برای مواقع اضطراری طولانی خوانده باشید، بشکه های چاه چیزی است که باعث می شود غذای سگ را برای مدت طولانی تثبیت و نگهداری کنید و از انواع حشرات، جوندگان و سایر حیوانات موذی جلوگیری کنید.

بستن آن در بشکه فلزی تزیینی با جاذب های اکسیژن و رطوبت، آن را در برابر چیزهایی که بزرگترین دشمن شما در نگهداری مواد غذایی هستند، مانند رطوبت، نور خورشید و اکسیژن زیاد محافظت می کند.

بشکه

گاهی اوقات شما می توانید با خرید یک تن خوراک یا خرید آن از قیف غلات به جای کیسه، یک معامله واقعا خوب به دست آورید.

سیستم بشکه فلزی تزیینی برای ذخیره غلات می تواند غلات را از فساد محافظت کند و در نتیجه به شما امکان می دهد با خرید عمده از قیمت بهتری برخوردار شوید.

همچنین ممکن است بشکه فلزی تزیینی از نظر فضا برای برخی منطقی تر باشند. شما می توانید بیش از 3 کیسه ذرت ترک خورده را در یک بشکه 30 گالن قرار دهید.

می توانید آسترهای درام سنگین تهیه کنید و یک سطل زباله واقعاً جدی برای زباله های ساختمانی یا فقط برای زباله های عمومی داشته باشید.

به علاوه در صورت نیاز یک درپوش دارید! باید بگویم که اگر از یک بشکه 55 گالن استفاده می کنید، می توانید به راحتی کیسه را بیش از حد پر کنید که منجر به چیزی می شود که بلند کردن آن واقعا سخت است.

فقط مراقب آن باشید یا اگر فرصت دارید یک بشکه کوچکتر تهیه کنید.