حراج شیلنگ نور مخفی لاله زار موجب نایاب شدن این کالا شد

استفاده از چند شیلنگ نور مخفی لاله زار در اتاق خواب نور عالی است.

در حالی که بسیاری از ما به خوبی از ایجاد نورپردازی عالی با استفاده از اسکون دیواری، لامپ های ایستاده یا لوسترها آگاه هستیم، اغلب گزینه های نور مخفی را فراموش می کنیم.

چراغ‌های مخفی می‌توانند با ایجاد روحیه مناسب با درخشش صمیمی خود، بدون اینکه چراغ‌ها جزئی از دکوراسیون شما شوند، برای دکوراسیون منزل شما معجزه کنند.

بله، نور واقعاً می تواند یک اتاق را بسازد. نورپردازی خلاقانه با وسایل روشنایی مناسب می تواند ظاهر و احساس هر اتاق را به طور کامل تغییر دهد.

همچنین، تنها با یک سوئیچ و در حالی که وسایل روشنایی مانند چراغ های آویز، اسکون های دیواری یا لوستر به خودی خود به عناصر طراحی تبدیل می شوند.

چراغ های مخفی که به طور کامل در داخل دیوارها، سقف یا حتی کف پوشیده می شوند، به لهجه های عالی تبدیل می شوند.

پخش آسیب دیدگی تلفن همراه در تاریکی محیط بسیار بزرگ است، چراغ جلو را باز کنید خیلی روشن است.

یک نور در بالا انجام دهید، کل اتاق فوراً بسیار نرم می شود، وعده آرایش کوچک، دوباره کار در روز عصر چقدر آشفته است.

شیلنگ

همچنین یادتان باشد که کمی برای خود وقت بگذارید، قبل از خواب کتاب بخوانید و چیزی بنویسید، بگذارید خود را آرام کند.

همانطور که گفته شد، اکثر دفاتر خانگی دارای نورپردازی محیطی هستند که در سراسر فضا پخش می شود و نورپردازی کاری که بر روی ایستگاه های کاری خاص متمرکز است.

فراتر از این دو نوع نورپردازی کاربردی، ممکن است بخواهید برای کمک به بهبود شخصیت بصری دفتر خانه خود، نورهای تزئینی و برجسته اضافه کنید.

نورپردازی برجسته، مانند مانتل یا چراغ های تصویری، توجه را به اشیاء یا عناصر دیگر در اتاق جلب می کند، در حالی که نورهای تزئینی مانند دیوارکوب ها جذابیت بصری مستقیم ایجاد می کنند.

دوباره نگاه کنید اگر نور نامرئی را به سمت پایین حرکت دهید، چه اتفاقی می‌افتد، به نظر می‌رسد تخت ناگهان دراماتیک می‌شود، حتی میز خواب هم جذاب شده است.

اگر کل اتاق در اصل بخش رنگ خاکی است، رنگ ساده کیو دونگ است، چراغ‌های پنهان زیر تخت کمی روشن‌تر می‌شوند، به سادگی جلوه تعلیق می‌دهند، اتاق خواب باید برچسب فردی ظاهری را بچسباند.