حوله تن پوش گلبافتی که موجب بیماری پوستی کودکی شد

قیمت حوله تن پوش گلبافت بستگی به نوع جنس، رنگ، طرح و کیفیت بالای آن دارد شما در این سایت می توانید بهترین کیفیت این حوله را دریافت کنید.

پارچه های شستشو حوله های کوچکی هستند که برای شستن پوست هنگام دوش گرفتن یا حمام استفاده می شوند ابعاد آنها 12*12 یا 13*13 اینچ است.

دستشویی باید نرم بوده و به راحتی با آب و صابون قابل استفاده باشد. حتماً بین هر بار استفاده، دستمال را خشک کنید.

بهترین مواد برای پارچه‌های دستشویی 100% پنبه یا ترکیبی از پنبه و پلی استر یا بامبو است. این مواد به اندازه کافی نرم هستند که به پوست آسیب نرسانند و در عین حال به اندازه کافی زبر هستند تا سموم و سایر مواد را از بدن پاک کنند.

حوله های دستی حوله های کوچکی هستند که برای خشک کردن دست ها پس از شستن دست ها استفاده می شوند. اندازه حوله های دستی (15-18) اینچ در (27-32) اینچ است و اغلب روی حلقه ها یا میله های آشپزخانه، حمام و روی سینک ها قلاب می شوند.

بهترین مواد برای حوله دستی ترکیبی از کتان، پنبه و پلی استر پنبه است. این مواد بهترین بهداشت را پس از شستن دست ها ارائه می دهند و پس از آن دست های شما را به خوبی خشک می کنند.

حوله

ملحفه های حمام حوله های بزرگی هستند که برای خشک کردن بدن بعد از دوش گرفتن از آن استفاده می کنید طول ملحفه‌های حمام 35 تا 60 اینچ است و به اندازه‌ای بزرگ است که بزرگسالان بتوانند دور بدن خود بپیچند.

این بدان معناست که ملحفه‌های حمام بزرگ‌تر از حوله‌های حمام هستند و حوله‌های حمام نمی‌توانند دور بدن بپیچند.

بهترین ماده برای ملحفه های حمام، پنبه است که سطح جذب بالایی دارد و در نتیجه به سرعت پوست را خشک می کند پنبه نیز به سرعت خشک می شود، بنابراین خشک شدن حوله برای استفاده بعدی آسان می شود.

حوله های آشپزخانه که به آن ها حوله آشپز یا حوله ظرف نیز می گویند، حوله های کوچک تا متوسطی هستند که برای خشک کردن ظروف و نگه داشتن ظروف داغ در آشپزخانه استفاده می شوند.

آنها همچنین برای تزئین آشپزخانه استفاده می شوند و از سخت ترین حوله های خانه هستند.