مردی با خوردن پودر لباسشویی بینگو 10 سال فراری شد

روزی روزگاری کتانی را با صابون می شستند. اکنون صابون جایگزین پودر شده است – می توان آن را برای هر نوع آلودگی و نوع پارچه انتخاب کرد. برای انتخاب پودر لباسشویی بینگو مناسب باید به معیارهایی توجه کرد.

برای چه نوع شستشو
دو نوع پودر وجود دارد: شستشوی دستی و شستشوی ماشینی. هر بسته دارای علامت خاصی است که به تشخیص نوع پودر مربوطه کمک می کند.

تفاوت آنها در این است که پودر لباسشویی به دلیل موادی که دارد به خوبی کف می کند. پودر برای ماشین تحریر نمی داند چگونه.

لازم به یادآوری است که پودر لباسشویی دستی را نمی توان به دستگاه اضافه کرد. در غیر این صورت، کف زیاد از فرورفتن اشیا به پایین درام جلوگیری می کند و کیفیت شستشو را کاهش می دهد.

پودر لباسشویی با کیفیت بالا باید حاوی مواد ضد جاذب باشد که به تمیز ماندن اشیا کمک می کند. سورفکتانت هایی نیز مورد نیاز است که پارچه را نرم می کند تا اجزای فعال بتوانند به داخل آن نفوذ کنند.

پودر لباسشویی

سفید کننده ها به پودر اضافه می شوند که معمولاً برای چیزهای سفید یا رنگی در نظر گرفته شده است. مواد شوینده لباسشویی همچنین حاوی فسفات است که آب را نرم می کند و به جلوگیری از رسوب آهک کمک می کند. با این حال، باید مراقب فسفات ها باشید: آنها می توانند باعث واکنش آلرژیک شوند.

کلریدها به جلوگیری از تجمع رسوب در داخل ماشین لباسشویی و جلوگیری از خوردگی کمک می کنند.

همچنین مواد شوینده باید حاوی پلیمرهایی باشد که اجازه ندهد رنگ از روی پارچه شسته شود و از ورود مجدد کثیفی شسته شده به آن جلوگیری کند. برای دادن بوی مطبوع به مواد طعم دهنده نیز به پودر اضافه می شود.

آنزیم ها لکه ها و آثار را از غذا، علف، نوشیدنی های رنگی، حتی خون پاک می کنند.

تمام پودرها حاوی سورفکتانت هایی هستند که کثیفی را از لباس ها پاک می کنند. با این حال، برخی از سورفکتانت ها می توانند آسیب جدی به بدن وارد کنند.

پودرهای اکو، که فقط حاوی سورفکتانت های زیست تخریب پذیر هستند، به جلوگیری از این امر کمک می کنند. آنها با کمک میکروارگانیسم ها – باکتری ها، مخمرها، قارچ ها – ایجاد می شوند و در چنین پودرهایی تقریباً هیچ فسفاتی برای نرم کردن آب اضافه نمی شود.